Obec Chotěšov
ObecChotěšov

hlášení místního rozhlasu 2.12.2019

vánoční trhy ZŠ Chotěšov, zabijačkové hody, koncert Carmina z Přeštic, mikulášská nadílka s lampionovým průvodem, mikulášská zábava IFA Rock, adventní koncert Roháči z Lokte

V pátek 6. prosince vás žáci a zaměstnanci základní školy zvou od 15.00 hodin na vánoční trhy, které se uskuteční v hale ZŠ Chotěšov. Trhy zahájí svým vystoupením pěvecký sbor školy.

Správa kláštera premonstrátek ve spolupráci s Hospůdkou ve dvorku pořádá 7. prosince od 11.30 hod. v prelatuře chotěšovského kláštera již druhé zabijačkové hody. K občerstvení budou připraveny klasické zabijačkové pochoutky, ovárek, svařák, alko i nealko nápoje. Na výběr bude světlá i tmavá tlačenka, polévka, vyškvařené sádlo, jaternice a jelita. Výdej objednávek bude probíhat již od 9.30 hod na samotném místě, aby nedošlo k dlouhým frontám při vydávání. Součástí zabijačky bude již skoro tradiční turnaj v prší v kategorii do 18 let a dospělých, kteří jsou zaregistrovíni. Také si můžete vyrobit vánoční dekorace pod dohledem Blanky z květinky. Vše bude probíhat ve vytápěných prostorách prelatury.

V sobotu 7. prosince 2019 se v objektu Lesovny chotěšovského kláštera koná od 16.00 hodin adventní koncert ženského pěveckého tělesa Carmina z Přeštic. Vstup na koncert je dobrovolný.

Spolek májovníků Chotěšov pořádá v sobotu 7. prosince 2019 Mikuláškosou nadílku s lampionovým průvodem. Sraz v 16.30 hod. u vrat na školní hřiště v Klostermannově ulici. Průvod vyjde v 16.45 hod. do kláštera, kde bude na děti čekat Mikulášská nadílka a čerti. Těšíme se na děti v čertovském a s lampiony. Večer od 20.30 hod. je pořádána v Národním domě Mikulášská zábava, kde zahraje IFA Rock. Vstupné dobrovolné.

Spolek klášter Chotěšov pořádá v neděli 8. prosince od 15.00 hod. v klášterním kostele adventní koncert. Vánoční písně a koledy zahraje hudební skupina Roháči z Lokte. Vstupné činí 150,-- Kč, děti do 15ti let zdarma. Vstupenky jsou v předprodeji na OÚ v Chotěšově a Městském kulturním středisku ve Stodě.

Datum vložení: 2. 12. 2019 10:05
Datum poslední aktualizace: 2. 12. 2019 10:09